Resim Ara:Anahtar Kelimeler:


 

 

Lefke Avrupa Üni den bir Görunum


Lefke Avrupa Üni den bir Görunum
Lefke Avrupa Üni den bir Görunum Lefke Avrupa Üni den bir Görunum


Resim Seçenekleri

      
Resim Kodlari:
Websiteleri için Büyük Resim Kodu
Forumlar için Büyük Resim Kodu
Direk Sayfa Linki


Lefke Avrupa Üni den bir Görunum

Açıklama: Yer : Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Kuruluş Tarihi : 1990
Öğrenci Nüfusu : 35 Ülkeden 3000 'ün üzerinde öğrencimiz bulunmaktadır.
Öğretim Dili : İngilizce

Lefke Avrupa Üniversitesi 1989 yılında Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulan ve 1990 yılında faaliyete geçen bir Vakıf üniversitesidir. Doğal ve tarihi güzellikleri ile Akdeniz'in bir başka mavi göründüğü koya hakim bir tepede kurulu, sakin ve huzurlu günlük yaşamıyla Kıbrıs'ın cennet köşelerinden biri olan Lefke bölgesinde yer almaktadır. Öğrencisiyle, öğretim üyesiyle, idari kadrosuyla eğitim ve bilim ışığı ile parlayan üniversitemiz, KKTC'nin batıdaki eğitim meşalesi olmaktadır.

LAÜ, YÖK tarafından tanınan programları ve diplomasıyla, günümüz dünyasında bilginin evrensel olduğuna inanmakta, yurtiçi ve yurtdışındaki Üniversitelerle sürekli işbirliği içinde olup, edinilen tecrübe ve bilgiyi değerlendirerek, öğrencisine dünya standartlarında eğitim sunmaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi geniş dağılımlı modern bir eğitim sunarken, dünyaca iyi tanınan üniversitelerle iş birliği içerisinde hareket ederek uluslararası mükemmellik standartlarını sürdürme ve geliştirme sorumluluğuna sahiptir.

LAÜ'de 6 ön lisans, 21 lisans ve 8 yüksek lisans programları bulunmaktadır. Üniversitemizde sunulan tüm programlar Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından tanınmaktadır. Lefke Avrupa Üniversitesi, 35 değişik ülkeden gelen 3000 öğrencisi ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen seçkin ve deneyimli akademik kadrosuyla uluslararası bir üniversitedir. Eğitim dili İngilizcedir. Üniversitemizin misyonu öğrencilerimizi kendinden emin, çağdaş, yaratıcı ve bağımsız bireyler olarak topluma kazandırmaktadır.

Ayrıca, öğrencilerin maksimum potansiyellerini anlamaları ve küresel bir dünyada profesyonel çalışma yeteneğini kazanmalarında da Üniversitemiz önemli bir rol oynamaktadır. Üniversitemizin mezunları gerçek hayattaki kişisel ve mesleki başarı koşullarında üniversitenin ününü tanıtmak açısından en iyi örnek teşkil etmekte ve şimdi bu mezunlarımız dünyanın değişik yerlerinde bizi temsil etmektedirler. LAÜ'den mezun olan öğrenciler sadece kendi ülkelerinde değil dünya çapında geniş iş olanaklarına sahiptirler.

kktc de bulunan uniye gidecek olan ögrenci arkadaslara basarılar dileriz umarız hersey istedikleri gibi olur
Anahtar Kelimeler: lefke, avrupa, üniversitesi, resimleri
Tarih: 20.07.2007 13:20
Hitler: 26336
İndirmeler: 0
İzlenme: 3.41 (46Oylar)
Dosya Boyutu: 36.4 KB
Gönderen: Shun
Rate Photo


Photo Comments

Yetkili: Yorum:
Bu Resim için yorum bulunmuyor.

Dost Siteler
Resimler|Resimler|Resimler|Modifiyeli Arabalar|Gizlilik Politikamız|Sitemap

  Domain